Power camp Poreč 2011

Poslední týden prázdnin jsme se zúčastnili společného kempu týmů z Německa, Slovinska a Chorvatska, který v Poreči pořádá každoročně Georg Straif, člen realizačního týmu reprezentace Německa.

Kombinace toho co máme nejraději, tedy Taekwonda a moře byla úchvatná a sportovci nevynechali jediný trénink, ačkoliv jsme určitou pauzu v polovině týdne navrhovali.

Bydleli jsme v blízkém Vrsaru přímo v přístavu a náš denní režim byl přibližně tento: ranní šnorchlování – snídaně – první trénink – koupání – oběd – odpočinek – druhý trénink – večerní koupání – večeře – film (nebo zmrzlina).

Konečně, nahlédněme do deníku, který některé děti psaly:

Neděle

Terka: Ráno byl první trénink a byl dobrý a zábavný. Přišli jsme a šli jsme do moře. Moře bylo super, skákali jsme ze 3m.

Vojta: Ráno jsme se šli koupat, vystopovali jsme pláž s třímetrovým molem. Když jsme se vykoupali, šli jsme se nasnídat a pak na trénink. Na tréninku jsem se seznámil s Chorvaty, Němci a trenérem.

Pondělí

Kuba: Naučil jsem se salto popředu a vyzkoušel jsem šipku. Na tréninku se mi líbilo že jsme kopali do lap a zkoušeli kopat do lap s gumou. Naučil jsem se trochu líp plavat.

Vojta: Ráno jsme se šli koupat a já jsem z 2,5m skočil první salto. Na tréninku jsme kopali do lap. Ráno jsme šli šnorchlovat. Odpoledne jsme vylezli na skálu a koukali na západ slunce.

Terka: Ráno jsme šli šnorchlovat a já jsem byla nadšená. Na tréninku to bylo super, vesty a lapy jak to mají všichni rádi. Po tréninku jsme viděli nádherný západ slunce.

Úterý

Martin: Porazil jsem černocha na tréninku. Viděl jsem v moři kraba s obrovskýma klepetama. Naučil jsem se šipku ze 4m.

Vojta: V úterý začaly sparingy. Porazil jsem jednoho černocha.

Středa

Terka: Středa byl výborný den. Za prvé byl výborný trénink a to je to nejhlavnější že jóóó! No a ta druhá bylo že jsme jeli na banánu, to bylo žúžo. Pavel spadl 5x zato my zkušení tedy nezkušení spadli jenom 4x.

Martin: Kopnul jsem němce do hlavy a on mě. Ráno jsme šli šnorchlovat, vylovil jsem 7 škeblí. Byli jsme na banánu a 4x jsme museli nasedat.

Kuba: Líbilo se mi že jsme odpoledne na moři jeli na banánu a táhnul nás vodní skútr. Ráno na tréninku byly sparingy.

Vojta: Byli jsme na banánu. Hustý bylo když jsme šplhali po laně na skokánek.

Čtvrtek

Martin: Naučil jsem se salto do vody z 1m. Kopnul jsem bráchu do hlavy bandae. Hráli jsme blabána a já neuhrál ani jednu červenou.

Vojta: Ráno na Taekwondu jsme měli sparingy a turnaj v náhlé smrti. Dostal jsem se do finále. Odpoledne jsem přetočil salto na ústa. Odpoledne jsme měli lapy. Večer jsme plavali a skákali do vln.

Pátek

Martin: Večer jsme šli do restaurace a dali jsme si rybu a chobotnice. Měli jsme poslední trénink. Naučil jsem se salto dozadu.

Terka: Ráno jsme brzy vstávali a šli jsme šnorchlovat. Našla jsem moje první velké klepeto. Na tréninku to bylo super jako vždy. Tímto ukončuji svoje povídání, vše bylo dobré moc se mi tu líbilo.

Kuba: Ráno jsme jeli na trénink. Odpoledne před obědem jsem poslal pohledy.

Vojta: Ráno jsme šli šnorchlovat. Vylovil jsem klepeto 16cm dlouhé. Odpoledne na taekwondu jsme měli sparingy. Finále náhlé smrti a já to vyhrál! Večer jsme šli na večeří a pak nám dali certifikáty že jsme vydrželi trénovat.

Aneta: Mně se tréninky moc líbily. Líbilo se mi ubytování. A ještě trenér. Takže jsem hodně spokojená. Ráda jsem se koupala v moři a v bazénu. Skoro každý den jsme si dali zmrzlinu.