Praha open 2016

V sobotu 5. 11. 2016 se náš oddíl ubíral do našeho hlavního města Prahy, kde se konal v pořadí již 4. ročník turnaje pod názvem Korean Ambassador´S Cup and Prague Open. Pod zkušenými trenéry Karla, Vaška , Pepy a Šárky jsme poslali do bojů naše zkušené závodníky a i nováčky, pro které to byla další nová zkušenost. Na turnaj se sjelo bezmála 300 závodníků z několika zemí. Náš tým získal celkové 3. místo v týmech (2. místo v České republice). Považme, že jsme za sebou nechali početnější týmy jako např. Cobra Dojang, Kangsim, a jiné. Bohužel na tým z Pelhřimova s názvem Lacek ještě nestačíme, ale věřme, že i jim se za chvilku dostaneme na „záda“. Turnaj probíhal s menším zdržením a to i přesto, že vážení proběhlo pouze v pátek. Zde se opět ukázalo, že Hradec Králové patří k nejlepším organizátorům turnaje v České republice, protože nemá zapotřebí vážit pouze v pátek ale i v sobotu a zápasy začínají tak jak mají. A tady už konečné výsledky 1. místo na bedně Burešová Eliška, Fabiánová Tereza, Hypský Jan, Jochman Adam, Lyková Valerie, Pšeničková Kateřina, Stohwasser Tadeáš a Pospíchal Antonín. 2. místo na bedně Melicharová Monika, Prajsler Jakub, Pulcová Darina, Pulec Daniel, Vacek Vojtěch a Vnuková Anna. 3. flek Čáslavská Veronika, Čáslavský Dan (stejné chyby, stejné fleky), Fučík Štěpán, Klouček David, Říha Marek a Vacková Anna. Bramboru získávají Fibiger Patrik a Stohwasserová Aneta.

Gratulace všem oceněným, kterým to nedopadlo dnes tak to vyjde příště.:)

Poděkování patří trenérům, koučům za přípravu při trénincích a koučinku při zápase. Rodičům za podporu při turnaji a zajištění dětí. Takže sportu zdar a uvidíme se na Vánočním turnaji v Pelhřimově, který je od pátku do neděle 10 – 11. 12. 2016. Dne 9. 12. 2016 probíhá vážení na sobotu.!!!