CZECH OPEN 2017

O uplynulé sobotě dne 17. 6. 2017 se konal v pořadí již 24. ročník otevřeného mistrovství České republiky pod názvem Czech Open 2017. Turnaj je každoročně uspořádán v našem hlavním městě v Praze. Naši závodníci se na tento turnaj pečlivě připravovali po celý rok. Trenéři své závodníky dokázali vybičovat k zaslouženým výkonům v podobě Mistrů a Vicemistrů republiky. Do Prahy přijelo bezmála 230 závodníků z několika zemí. Náš tým vyslal do bojů 33 „fajtrů“. Letošní rok se nám podařilo navýšit Mistry republiky hned o 9 titulů oproti loňskému roku. Jsme rádi, že se nám po delší přestávce, také vrátili do řad seniorů Kotland Michal a Hrdina Tomáš. Přejdu tedy  jmenovitě a titul Mistra republiky získali tento rok Klouček David, Fibiger Patrik, Medáčková Veronika, Melicharová Monika, Pulec Daniel, Ryzák Lukáš, Brandt Maron, Korel Jakub, Vlachová Kristýna, Vnuková Anna a Pospíchal Antonín. Vicemistr republiky se stali Čáslavská Veronika, Hypský Jan, Stohwasser Tadeáš, Vacek Vojtěch, Vacková Anna, Vlachová Karolína a Hrdina Tomáš. Na třetí pozici skončili Burešová Eliška, Čáslavský Daniel, Fabiánová Tereza, Hrubá Michaela, Jochman Adam, Kotland Michal, Lyková Valerie, Pšeničková Kateřina a Pulcová Darina. Nebodovanou příčku obsadili Danihel Jan, Love Joy, Novotný Filip, Prajsler Jakub, Stohwasserová Aneta a Stoklásek Roman. Nezbývá nic jiného než všem pogratulovat k získaným titulům. GRATULEJEME. Ostatním jen můžeme vzkázat – hlavu vzhůru a příště to vyjde. Kromě individuálních ocenění jsme dostali ještě na celkové druhé místo v týmech hned za oddílem TKD Lacek, který do bojů vyslal 70 závodníků. Všem výše zmiňovaným patří poděkování za jejich odvahu s jakou se na tatami postavili.

Poděkování patří všem trenérům ( radši je tady písnu jmenovitě – Nosek Karel, Stohwasser Václav, Moravcová Šárka, Petruška Josef, Ducháč Vojta, Vlachá Kateřina a jejich pomocníci), kteří po celý rok děti připravují na turnaje, dále rodičům za přípravu a podporu tohoto sportu svých dětí na jednotlivých turnajích a samotných trénincích.

Závěrem Vám všem přeji klidné prožití školních prázdnin a těšíme se na setkání při letním soustředění Zbraslavice 2017, kde se společně setkáme a zhodnotíme 2 měsíce odpočinku.:)

Ostatní foto ZDE