Slavnostní vyhlášení české soutěže Taekwondo WTF za rok 2018

V pátek 25. 1. 2019 se uskutečnilo v Kulturním domě Ládví Praha, slavnostní vyhlášení vítězů české soutěže Taekwondo WTF za rok 2018.

Vítězi Taekwondo extraligy mládeže (TEM) se stali Eliška Burešová a Adam Jochman. Vítězi Národní Taekwondo ligy mládeže (NTLM) byli oceněni Monika Melicharová a Zdeněk Zelinka. Všem jmenovaným patří blahopřání za jejich dosažený úspěch.

V soutěži týmů náš oddíl obhájil pozici vítěze Taekwondo extraligy mládeže a získal i druhou příčku Národní Taekwondo ligy mládeže. Ocenění převzal z rukou prezidenta Českého svazu Taekwonda WTF p. Ing. Bohuslava Hybranta náš předseda klubu Karel Nosek.

Celý večer byl provázen doprovodnými programy (taneční skupiny, exhibiční tým Mohwa,…). Po skončení oficiální části následovala volná zábava s hudebním doprovodem.

Poděkování ovšem patří i ostatním závodníkům, kteří přispívají svými výkony na turnajích k celkovému úspěchu.